Log in Register

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *

Szanowni Państwo,

W dniach 25-26 maja 2018 roku planujemy zorganizowanie kolejnych „Śląskich Spotkań Naukowych” – interdyscyplinarnych warsztatów zespołów badawczych działających na Śląsku w szeroko pojętym obszarze „BIO”. Celem tych spotkań, podobnie jak w poprzednich latach, jest wymiana informacji i nawiązanie współpracy naukowej między zespołami prowadzącymi badania w różnych dziedzinach biotechnologii, biologii medycznej i bioinformatyki.

 

Tegoroczne spotkania odbędą się w hotelu Zamek Bobolice, ok. 20 km od Myszkowa. Planowane rozpoczęcie konferencji godzina 10.00 w piątek 25 maja, planowane zakończenie w sobotę 26 maja o godzinie. 18.00 (istnieje możliwość indywidualnego przedłużenia pobytu do niedzieli 27 maja). Planujemy możliwość przedstawienia ok. 50 prezentacji ustnych (12 minut każda). O kwalifikacji zgłoszenia do prezentacji ustnej zadecyduje Komitet Naukowy Spotkań.

 

Chętnych do uczestnictwa w Spotkaniu prosimy o imienne zgłoszenie, wraz z tytułem proponowanej prezentacji, nie później niż do dnia 30 kwietnia 2018 r., na adres dr Magdaleny Skoniecznej (). W związku z ograniczoną liczbą miejsc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji na stronie: http://gsn.io.gliwice.pl/index.php/registration

 

Pełna opłata rejestracyjna wyniesie 300 PLN i będzie obejmowała: kolację w piątek, 1 nocleg (piątek/sobota, w pokoju dwuosobowym) ze śniadaniem, lunch w sobotę i kawę w przerwach obrad. Pobyt w pokoju jedno-osobowym będzie wymagał indywidualnej dopłaty. Młodzi badacze, planujący prezentację ustną i nie mający własnych źródeł dofinansowania, mogą ubiegać się o dofinansowanie udziału przez Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Badań nad Rakiem. Wnioski o dofinansowanie można składać nie później niż do dnia 16 kwietnia 2018 na adres dr Jacka Rogolińskiego (). Wysokość dofinansowania będzie uzależniona od liczby wniosków.

  

Serdecznie zapraszamy,

Organizatorzy SSN 2018