The conference starts in:
Log in

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
21-22 Nov 2024

 

MEN

 

Doskonała Nauka

 

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w IX Śląskich Spotkaniach Naukowych, które odbędą się w dniach 27-28 maja 2022 roku. Celem tych spotkań, podobnie jak w poprzednich latach, jest wymiana informacji i nawiązanie współpracy naukowej między zespołami prowadzącymi badania w różnych dziedzinach biotechnologii medycznej i środowiskowej, bioinformatyki, ale także w naukach podstawowych, inżynierii i biologii systemów, i innych. Spotkania prowadzone będą w języku polskim, w formie prezentacji ustnej (7-10 minut), limit miejsc 50 osób - decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy do nadsyłania streszczeń w języku polskim do dnia 15 maja b.r. Wszystkich zainteresowanych udziałem w Śląskich Spotkaniach Naukowych prosimy o imienne zgłoszenie w terminie do 15 maja 2022 r. poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny w zakładce rejestracja. Wysokość opłat: regularna 250 PLN (uwzględnia dofinansowanie przez Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Badań nad Rakiem w wysokości 250 PLN); studenci, doktoranci i młodzi naukowcy 100 PLN (uwzględnia dofinansowanie 400 PLN). Dofinansowanie dla młodych naukowców możliwe jest wyłącznie w przypadku aktywnej formy uczestnictwa i prezentacji ustnej.

Tegoroczne spotkania odbędą się w hotelu Srebrny Bucznik, Istebna 464, 43-470. Istnieje możliwość przedłużenia pobytu we własnym zakresie.

 
Serdecznie zapraszamy,
Organizatorzy ŚSN 2022