The conference starts in:
Log in

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
21-22 Nov 2024

 

MEN

 

Doskonała Nauka

 

Szanowni Państwo,

W dniach 25-26 maja 2018 roku planujemy zorganizowanie kolejnych „Śląskich Spotkań Naukowych” – interdyscyplinarnych warsztatów zespołów badawczych działających na Śląsku w szeroko pojętym obszarze „BIO”. Celem tych spotkań, podobnie jak w poprzednich latach, jest wymiana informacji i nawiązanie współpracy naukowej między zespołami prowadzącymi badania w różnych dziedzinach biotechnologii, biologii medycznej i bioinformatyki.

 

Tegoroczne spotkania odbędą się w hotelu Zamek Bobolice, ok. 20 km od Myszkowa. Planowane rozpoczęcie konferencji godzina 10.00 w piątek 25 maja, planowane zakończenie w sobotę 26 maja o godzinie. 18.00 (istnieje możliwość indywidualnego przedłużenia pobytu do niedzieli 27 maja). Planujemy możliwość przedstawienia ok. 50 prezentacji ustnych (12 minut każda). O kwalifikacji zgłoszenia do prezentacji ustnej zadecyduje Komitet Naukowy Spotkań.

 

Chętnych do uczestnictwa w Spotkaniu prosimy o imienne zgłoszenie, wraz z tytułem proponowanej prezentacji, nie później niż do dnia 30 kwietnia 2018 r., na adres dr Magdaleny Skoniecznej (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.). W związku z ograniczoną liczbą miejsc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji na stronie: http://gsn.io.gliwice.pl/index.php/registration

 

Pełna opłata rejestracyjna wyniesie 300 PLN i będzie obejmowała: kolację w piątek, 1 nocleg (piątek/sobota, w pokoju dwuosobowym) ze śniadaniem, lunch w sobotę i kawę w przerwach obrad. Pobyt w pokoju jedno-osobowym będzie wymagał indywidualnej dopłaty. Młodzi badacze, planujący prezentację ustną i nie mający własnych źródeł dofinansowania, mogą ubiegać się o dofinansowanie udziału przez Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Badań nad Rakiem. Wnioski o dofinansowanie można składać nie później niż do dnia 16 kwietnia 2018 na adres dr Jacka Rogolińskiego (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.). Wysokość dofinansowania będzie uzależniona od liczby wniosków.

  

Serdecznie zapraszamy,

Organizatorzy SSN 2018