The conference starts in:
Log in

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
16-17 Nov 2023

 

ANCHEM

 

BIOGENET

 

Shim-pol

 

Perlan

 

Kendrolab

 

Szanowni Państwo,

W dniach 10-11 maja 2019 roku planujemy zorganizowanie kolejnych „Śląskich Spotkań Naukowych” – interdyscyplinarnych warsztatów zespołów badawczych działających na Śląsku w szeroko pojętym obszarze „BIO”. Celem tych spotkań, podobnie jak w poprzednich latach, jest wymiana informacji i nawiązanie współpracy naukowej między zespołami prowadzącymi badania w różnych dziedzinach biotechnologii, biologii medycznej i bioinformatyki.

Tegoroczne spotkania odbędą się w hotelu Ostaniec w Podlesicach, ok. 20 km na wschód od Myszkowa. Planowane rozpoczęcie konferencji godzina 10.00 w piątek 10 maja, planowane zakończenie w sobotę 11 maja o godzinie. 18.00 (istnieje możliwość indywidualnego przedłużenia pobytu do niedzieli 12 maja). Planujemy możliwość przedstawienia ok. 50 prezentacji ustnych (12 minut każda). O kwalifikacji zgłoszenia do prezentacji ustnej zadecyduje Komitet Naukowy Spotkań.

Chętnych do uczestnictwa w Spotkaniu prosimy o imienne zgłoszenie, wraz z tytułem proponowanej prezentacji, nie później niż do dnia 6 maja 2019, na adres dr Magdaleny Skoniecznej <This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.> W związku z ograniczoną liczbą miejsc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji. Rejestracja jest dostępna pod adresem: http://gsn.io.gliwice.pl/index.php/registration

Pełna opłata rejestracyjna wyniesie 300 PLN/osobę i będzie obejmowała: kolację w piątek, 1 nocleg (piątek/sobota, w pokoju dwuosobowym) ze śniadaniem, lunch w sobotę i kawę w przerwach obrad. Pobyt w pokoju jednoosobowym będzie wymagał indywidualnej dopłaty w wysokości 95 PLN/osobę. Młodzi badacze, planujący prezentację ustną i nie mający własnych źródeł dofinansowania, mogą ubiegać się o dofinansowanie udziału przez Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Badań nad Rakiem. Wnioski o dofinansowanie można składać nie później niż do dnia 2 kwietnia 2019 na adres dr Jacka Rogolińskiego <This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.>. Wysokość dofinansowania będzie uzależniona od liczby wniosków.

 

Serdecznie zapraszamy,

Organizatorzy ŚSN 2019